
Фугально строгий ніж HSS 18% 910*17*3 (910х17х3) 2-стороннє заточування Rapid Germany
8 085 ₴
- В наявності
- Код: 12432
+380 (67) 704-10-05
заказ товаров viber. whatsapp
- +380 (66) 704-10-05
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Суворі ножі зі сталі HSS W18 призначені для прямолінійного оброблення м'яких і твердих порід деревини на чотиристоронніх, фрезерних, фугальних і авіасових верстатах. Ножі є змінною різальною частиною ножових барабанів, що використовуються на чотиристоронніх і фрезерних верстатах, або ножових валів фуговільних і лужних верстатів.За бажанням Заказника параметри ножів можуть бути змінені.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Rapid |
| Країна виробник | Німеччина |
| Довжина | 910 мм |
| Матеріал | Швидкорізальна сталь |
| Стан | Новий |
| Твердосплавна напайка | Ні |
| Тип | Стругальний ніж |
| Товщина | 3 мм |
| Ширина | 17 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип заточення | 2-стороння |
- Ціна: 8 085 ₴









