Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стругальні ножі з сталі HSS W18 призначені для прямолінійної обробки м'яких і твердих порід деревини на чотиристоронніх, фрезерних, фугувальних та рейсмусових верстатах. Ножі є змінною ріжучою частиною ножових барабанів, використовуваних на чотиристоронніх і фрезерних верстатах, або ножових валів фугувальних та рейсмусових верстатів.За бажанням Замовника параметри ножів можуть бути змінені.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Rapid |
| Країна виробник | Німеччина |
| Довжина | 720 мм |
| Матеріал | Швидкорізальна сталь |
| Стан | Новий |
| Твердосплавна напайка | Ні |
| Тип | Стругальний ніж |
| Товщина | 3 мм |
| Ширина | 15 мм |
- Ціна: 6 600 ₴

















