
Фреза пазова пряма CMT D14 h40 L87 d10 (176.140.11)
3 129 ₴
- Готово до відправки
- Код: 11130
+380 (67) 704-10-05
заказ товаров viber. whatsapp
- +380 (66) 704-10-05
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фреза пазова пряма CMT D14 h40 L87 d10 (176.140.11)
Комплектація:
Фреза пазова пряма CMT D14 h40 L87 d10 (176.140.11)
Характеристики:
- Артикул - 17614011.
- Бренд - CMT.
- Призначення - по дереву.
- Тип фрези - Пазова пряма.
- Діаметр хвостовика (d) - 10.0 мм
- Діаметр фрези (D) - 14.0 мм
- Довжина фрези (L) - 87.0 мм.
- Довжина різу (h) - 40.0 мм
- Обертання фрези - Праве.
- Кількість зубів (Z) - 2.
- Тип сталі - HM.
- Країна торгової марки - Італія.
- Особливості - Торцевій зуб.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CMT |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 17614011 |
| Обертання фрези | Праве |
| Діаметр фрези (D) | 14.0 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 10.0 мм |
| Довжина різу (h) | 40.0 мм |
| Довжина фрези (L) | 87.0 мм |
| Кількість зубів (Z) | 2 |
| Призначення | На дереві |
| Особливості | торцевий зуб |
| Країна торгової марки | Італія |
| Тип сталі | HM |
| Тип фрези | Пазова пряма |
- Ціна: 3 129 ₴



