
Фреза для фасок d6.35 D45 h18 O45 з нижнім підшипником СМТ 836.420.11
2 998 ₴
- Готово до відправки
- Код: 11081
+380 (67) 704-10-05
заказ товаров viber. whatsapp
- +380 (66) 704-10-05
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фреза для фасок с нижним подшипником СМТ 836.420.11
Комплектация:
СМТ 836.420.11
Характеристики:
- Артикул - 83642011.
- Бренд - CMT.
- Назначение - по дереву.
- Тип фрезы - Кромочная конусная.
- Діаметр хвостовика (d) - 6.35 мм
- Діаметр фрези (D) - 45.0 мм
- Довжина різу (h) - 18.0 мм.
- Градуси (O) - 45.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CMT |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 83642011 |
| Градуси (O) | 45 |
| Діаметр фрези (D) | 45.0 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 6.35 мм |
| Довжина різу (h) | 18.0 мм |
| Призначення | На дереві |
| Тип фрези | Кромкова конусна |
- Ціна: 2 998 ₴



