Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кромочная Фреза калевочная СМТ 837.722.11
Комплектація:
СМТ 837.722.11
Характеристики:
- Артикул - 83772211.
- Бренд - CMT.
- Призначення - по дереву.
- Тип фрези - Кромочная калевочная.
- Діаметр хвостовика (d) - 12.7 мм
- Діаметр фрези (D) - 25.4 мм
- Довжина різу (h) - 12.7 мм
- Радіус (R) - 6.35 мм
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CMT |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 83772211 |
| Діаметр фрези (D) | 25.4 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 12,7 мм |
| Довжина різу (h) | 12,7 мм |
| Призначення | На дереві |
| Радіус (R) | 6.35 мм |
| Тип фрези | Кримкова калювальна |
- Ціна: 2 590 ₴





