Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фреза ласточкин хвост СМТ 818.674.11
Комплектация:
СМТ 818.674.11
Характеристики:
- Артикул - 81867411.
- Бренд - CMT.
- Назначение - по дереву.
- Тип фрезы - Ласточкин хвост.
- Діаметр хвостовика (d) - 12.7 мм
- Діаметр фрези (D) - 17.4 мм.
- Довжина фрези (L) - 77.6 мм.
- Довжина різу (h) - 25.4 мм
- Градуси (O) - 8.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CMT |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 81867411 |
| Градуси (O) | 8 |
| Діаметр фрези (D) | 17.4 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 12,7 мм |
| Довжина різу (h) | 25.4 мм |
| Довжина фрези (L) | 77.6 мм |
| Призначення | На дереві |
| Тип фрези | Ластівчин хвіст |
- Ціна: 2 552 ₴








