Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кромочная Фреза калевочная СМТ 738.167.11
Комплектація:
СМТ 738.167.11
Характеристики:
- Артикул - 73816711.
- Бренд - CMT.
- Призначення - по дереву.
- Тип фрези - Кромочная калевочная.
- Діаметр хвостовика (d) - 6.0 мм
- Діаметр фрези (D) - 16.7 мм.
- Підшипник - Нижній підшипник.
- Підшипник (d x D x l) - 4.76х12.7х5 мм.
- Довжина фрези (L) - 53.0 мм
- Довжина різу (h) - 12.7 мм
- Радіус (R) - 2.0 мм
- Обертання фрези - Праве.
- Макс. допустимі обертів - 24000 об/хв.
- Кількість зубів (Z) - 2.
- Довжина хвостовика () - 35.0 мм
- Тип сталі - HM.
- Країна торгової марки - Італія.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CMT |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 73816711 |
| Обертання фрези | Праве |
| Діаметр фрези (D) | 16.7 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 6.0 мм |
| Довжина різу (h) | 12,7 мм |
| Довжина фрези (L) | 53.0 мм |
| Довжина хвостовика | 35.0 мм |
| Кількість зубів (Z) | 2 |
| Макс. допустимі оберти | 24000 об./хв |
| Призначення | На дереві |
| Подшипник | Нижній підшипник |
| Підшипник (d x D x l) | 4.76х12.7х5 мм |
| Радіус (R) | 2.0 мм |
| Країна торгової марки | Італія |
| Тип сталі | HM |
| Тип фрези | Кримкова калювальна |
- Ціна: 2 552 ₴





