Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кромочная Фреза полустержневая СМТ 854.002.11
Комплектація:
Кромочная Фреза полустержневая СМТ 854.002.11
Характеристики:
- Артикул - 85400211.
- Бренд - CMT.
- Призначення - по дереву.
- Тип фрези - Кромочная полустержневая.
- Діаметр хвостовика (d) - 6.35 мм
- Діаметр фрези (D) - 22.2 мм.
- Довжина різу (h) - 19.0 мм.
- Радіус (R) - 3.2 мм
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CMT |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 85400211 |
| Діаметр фрези (D) | 22,2 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 6.35 мм |
| Довжина різу (h) | 19.0 мм |
| Призначення | На дереві |
| Радіус (R) | 3.2 мм |
| Тип фрези | Покрівельна напівстережева |
- Ціна: 2 525 ₴



