Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фреза пазова фасонна СМТ 881.511.11
Комплектація:
СМТ 881.511.11
Характеристики:
- Артикул - 88151111.
- Бренд - CMT.
- Призначення - із штучного каменю.
- Тип фрези - Пазова фасонна.
- Діаметр хвостовика (d) - 12.7 мм
- Діаметр фрези (D) - 15.87 мм.
- Довжина різу (h) - 12.7 мм
- Радіус (R) - 3.17 мм.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CMT |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 88151111 |
| Діаметр фрези (D) | 15.87 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 12,7 мм |
| Довжина різу (h) | 12,7 мм |
| Призначення | по штучному каменю |
| Радіус (R) | 3.17 мм |
| Тип фрези | Пазова фасонна |
- Ціна: 2 465 ₴



