Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кромочная Фреза калевочная СМТ 937.690.11
Комплектація:
СМТ 937.690.11
Характеристики:
- Артикул - 93769011.
- Бренд - CMT.
- Призначення - по дереву.
- Тип фрези - Кромочная калевочная.
- Діаметр хвостовика (d) - 12.0 мм
- Діаметр фрези (D) - 22.2 мм.
- Довжина різу (h) - 12.7 мм
- Радіус (R) - 4.75 мм.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CMT |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 93769011 |
| Діаметр фрези (D) | 22,2 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 12.0 мм |
| Довжина різу (h) | 12,7 мм |
| Призначення | На дереві |
| Радіус (R) | 4.75 мм |
| Тип фрези | Кримкова калювальна |
- Ціна: 2 436 ₴





