Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фреза для снятия фасок с нижним подшипником СМТ 709.260.11
Комплектация:
СМТ 709.260.11
Характеристики:
- Артикул - 70926011.
- Бренд - CMT.
- Назначение - по дереву.
- Тип фрезы - Кромочная конусная.
- Діаметр хвостовика (d) - 6.0 мм
- Діаметр фрези (D) - 26.0 мм.
- Довжина фрези (L) - 55.0 мм
- Довжина різу (h) - 9.0 мм.
- Кількість зубів (Z) - 2.
- Градуси (O) - 30.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CMT |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 70926011 |
| Градуси (O) | 30 |
| Діаметр фрези (D) | 26.0 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 6.0 мм |
| Довжина різу (h) | 9.0 мм |
| Довжина фрези (L) | 55.0 мм |
| Кількість зубів (Z) | 2 |
| Призначення | На дереві |
| Тип фрези | Кромкова конусна |
- Ціна: 2 298 ₴



