Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фреза ластівчин хвіст СМТ 818.111.11
Комплектація:
СМТ 818.111.11
Характеристики:
- Артикул - 81811111.
- Бренд - CMT.
- Призначення - по дереву.
- Тип фрези - Ластівчин хвіст.
- Діаметр хвостовика (d) - 6.35 мм
- Діаметр фрези (D) - 11.1 мм.
- Довжина фрези (L) - 60.3 мм
- Довжина різу (h) - 15.9 мм.
- Градуси (O) - 8.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CMT |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 81811111 |
| Градуси (O) | 8 |
| Діаметр фрези (D) | 11.1 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 6.35 мм |
| Довжина різу (h) | 15.8 мм |
| Довжина фрези (L) | 60.3 мм |
| Призначення | На дереві |
| Тип фрези | Ластівчин хвіст |
- Ціна: 2 248 ₴








