Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фреза пазова довга СМТ 812.627.11
Комплектація:
Фреза пазова довга СМТ 812.627.11
Характеристики:
- Артикул - 81262711.
- Бренд - CMT.
- Призначення - по дереву.
- Тип фрези - Пазова пряма, Пазова двузубая.
- Діаметр хвостовика (d) - 12.7 мм
- Діаметр фрези (D) - 12.7 мм
- Довжина фрези (L) - 95.0 мм
- Довжина різу (h) - 38.1 мм
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CMT |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 81262711 |
| Діаметр фрези (D) | 12,7 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 12,7 мм |
| Довжина різу (h) | 38.1 мм |
| Довжина фрези (L) | 95.0 мм |
| Призначення | На дереві |
| Тип фрези | Пазова пряма, Пазова двозуба |
- Ціна: 2 160 ₴










