Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фреза для вибірки паза під петлі СМТ 852.501.11
Комплектація:
СМТ 852.501.11
Характеристики:
- Артикул - 85250111.
- Бренд - CMT.
- Призначення - по дереву.
- Тип фрези - Для дверних петель (свердло Форстнера).
- Діаметр хвостовика (d) - 12.7 мм
- Діаметр фрези (D) - 19.05 мм.
- Довжина фрези (L) - 63.5 мм
- Довжина різу (h) - 9.52 мм
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CMT |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 85250111 |
| Діаметр фрези (D) | 19.05 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 12,7 мм |
| Довжина різу (h) | 9.52 мм |
| Довжина фрези (L) | 63.5 мм |
| Призначення | На дереві |
| Тип фрези | Для дверних петель (свердло Форстнера) |
- Ціна: 2 101 ₴




