Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фреза ласточкин хвост СМТ 818.133.11
Комплектация:
Фреза ласточкин хвост СМТ 818.133.11
Характеристики:
- Артикул - 81813311.
- Бренд - CMT.
- Назначение - по дереву.
- Тип фрези - Ластівчин хвіст.
- Діаметр хвостовика (d) - 6.35 мм
- Діаметр фрези (D) - 12.7 мм
- Довжина фрези (L) - 60.3 мм
- Довжина різу (h) - 16.0 мм
- Градуси (O) - 10.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CMT |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 81813311 |
| Градуси (O) | 10 |
| Діаметр фрези (D) | 12,7 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 6.35 мм |
| Довжина різу (h) | 16.0 мм |
| Довжина фрези (L) | 60.3 мм |
| Призначення | На дереві |
| Тип фрези | Ластівчин хвіст |
- Ціна: 1 948 ₴








