Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фреза пальчикова пазова СМТ 814.064.11
Комплектація:
СМТ 814.064.11
Характеристики:
- Артикул - 81406411.
- Бренд - CMT.
- Призначення - по дереву.
- Тип фрези - Пазова галтельна.
- Діаметр хвостовика (d) - 6.35 мм
- Діаметр фрези (D) - 6.4 мм.
- Довжина різу (h) - 12.7 мм
- Радіус (R) - 3.2 мм
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CMT |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 81406411 |
| Діаметр фрези (D) | 6.4 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 6.35 мм |
| Довжина різу (h) | 12,7 мм |
| Призначення | На дереві |
| Радіус (R) | 3.2 мм |
| Тип фрези | Пазова галювальна |
- Ціна: 1 948 ₴




