Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фреза пазовая прямая обгонная с нижним подшипником СМТ 806.128.11
Комплектация:
СМТ 806.128.11
Характеристики:
- Артикул - 80612811.
- Бренд - CMT.
- Назначение - по дереву.
- Тип фрези - Кромочная пряма.
- Діаметр хвостовика (d) - 6.35 мм
- Діаметр фрези (D) - 12.7 мм
- Довжина фрези (L) - 57.8 мм
- Довжина різу (h) - 12.7 мм
- Кількість зубів (Z) - 2.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CMT |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 80612811 |
| Діаметр фрези (D) | 12,7 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 6.35 мм |
| Довжина різу (h) | 12,7 мм |
| Довжина фрези (L) | 57.8 мм |
| Кількість зубів (Z) | 2 |
| Призначення | На дереві |
| Тип фрези | Кримкова пряма |
- Ціна: 1 861 ₴





