Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фреза пазова V-образна 90 СМТ 715.060.11
Комплектація:
СМТ 715.060.11
Характеристики:
- Артикул - 71506011.
- Бренд - CMT.
- Призначення - по дереву.
- Тип фрези - Пазова V-образна.
- Діаметр хвостовика (d) - 6.0 мм
- Діаметр фрези (D) - 6.0 мм
- Довжина фрези (L) - 38.1 мм
- Довжина різу (h) - 8.0 мм
- Градуси (O) - 90.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CMT |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 71506011 |
| Градуси (O) | 90 |
| Діаметр фрези (D) | 6.0 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 6.0 мм |
| Довжина різу (h) | 8.0 мм |
| Довжина фрези (L) | 38.1 мм |
| Призначення | На дереві |
| Тип фрези | Пазова V-подібна |
- Ціна: 1 852 ₴





