Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фреза ластівчин хвіст СМТ 818.628.11
Комплектація:
СМТ 818.628.11
Характеристики:
- Артикул - 81862811.
- Бренд - CMT.
- Призначення - по дереву.
- Тип фрези - Ластівчин хвіст.
- Діаметр хвостовика (d) - 12.7 мм
- Діаметр фрези (D) - 12.7 мм
- Довжина фрези (L) - 63.5 мм
- Довжина різу (h) - 12.7 мм
- Градуси (O) - 14.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CMT |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 81862811 |
| Градуси (O) | 14 |
| Діаметр фрези (D) | 12,7 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 12,7 мм |
| Довжина різу (h) | 12,7 мм |
| Довжина фрези (L) | 63.5 мм |
| Призначення | На дереві |
| Тип фрези | Ластівчин хвіст |
- Ціна: 1 801 ₴







