
Фреза для вибірки паза під петлі СМТ D16 d8 L54 h19 (901.160.11)
1 490 ₴
- Готово до відправки
- Код: 10400
- +380 (66) 704-10-05
Фреза для вибірки паза під петлі СМТ D16 d8 L54 h19 (901.160.11)
Фирма CMT это мировой лидер по производству фрезов для ручных фрезеров и ЧПУ станков. Как всем известно итальянцы профессионалы в производстве мебели потому и оборудование для роботы по дереву должно быть на уровне потому фирма CMT поддерживает марку самого лучшего изготовителя оборудования. Фреза для петель с крепкими врезными твердосплавными напайками и негативным углом склонения режущей части. Фреза используется для вырезки паз под петли с ровными краями и днищем под петли. Подходит для роботы как в мягкой, твердой древесине так и в древоподобных материалах.
Купити Фреза для вибірки паза під петлі СМТ D16 d8 L54 h19 (901.160.11) Ви можете прямо зараз у нашому інтернет-магазині.
Комплектація:
- Фреза для вибірки паза СМТ 901.160.11 під петлі
Характеристики:
- Артикул - 90116011.
- Бренд - CMT.
- Призначення - по дереву.
- Тип фрези - Пазова пряма.
- Діаметр хвостовика (d) - 8.0 мм
- Діаметр фрези (D) - 16.0 мм
- Довжина фрези (L) - 54.0 мм
- Довжина різу (h) - 19.0 мм.
- Обертання фрези - Праве.
- Макс. допустимі обертів - 24000 об/хв.
- Кількість зубів (Z) - 2.
- Довжина хвостовика () - 38.0 мм.
- Тип сталі - HM.
- Країна торгової марки - Італія.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CMT |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 90116011 |
| Обертання фрези | Праве |
| Діаметр фрези (D) | 16.0 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 8.0 мм |
| Довжина різу (h) | 19.0 мм |
| Довжина фрези (L) | 54.0 мм |
| Довжина хвостовика | 38.0 мм |
| Кількість зубів (Z) | 2 |
| Макс. допустимі оберти | 24000 об./хв |
| Призначення | На дереві |
| Країна торгової марки | Італія |
| Тип сталі | HM |
| Тип фрези | Пазова пряма |
- Ціна: 1 490 ₴




