Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фреза ГЛОБУС 1006 D16 пазова ластівчин хвіст
Фреза ГЛОБУС 1006 D16 пазова ластівчин хвіст
Купити Фреза ГЛОБУС 1006 D16 пазова ластівчин хвіст Ви можете прямо зараз у нашому інтернет-магазині.
Комплектація:
- Фреза
Характеристики:
- Артикул - 1006-D16.
- Бренд - Globus.
- Призначення - по дереву.
- Тип фрези - Ластівчин хвіст.
- Діаметр хвостовика (d) - 8.0 мм
- Діаметр фрези (D) - 16.0 мм
- Довжина фрези (L) - 16.0 мм
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Globus |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1006-D16 |
| Бренд | Globus |
| Діаметр фрези (D) | 16.0 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 8.0 мм |
| Довжина фрези (L) | 16.0 мм |
| Призначення | На дереві |
| Тип фрези | Ластівчин хвіст |
- Ціна: 362 ₴



