
Полотна для лобзика Bosch T345XF BIM 132 мм 100 шт (2608634486)
11 750 ₴
- В наявності
- Код: ik_0404697
+380 (67) 704-10-05
заказ товаров viber. whatsapp
- +380 (66) 704-10-05
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Полотна для лобзика Bosch T345XF BIM 132 мм 100 шт (2608634486)
Лобзикове пиляльне полотно T 345 XF Progressor for Wood and Metal — швидкі прямі пропили в товстому та тонкому дереві з металом
- Геометрія зубців із прогресивно збільшуваним кроком дає змогу працювати з матеріалами різної щільності
- Розведені зубці дають змогу швидко пропилювати
- Підходить для всіх лобзиків із T-подібним хвостовиком
- Біметал: повністю загартована смужка зубців з HSS і корпус із високоеластичної HCS для твердих матеріалів
- Великий прогресивний крок зубців і довжина дає змогу пиляти широкий спектр деревини з увімкненням компонентів із металу
- Будівельна деревина зі цвяхами (<65 мм), деревні матеріали, пластик, листовий метал, труби/профілі, зокрема з алюмінію (Ø 3-10 мм)
Характеристики:
- Довжина (L) — 132 мм.
- Довжина різу (h) — 106 мм.
- Матеріал різальної частини — BIM.
- Особливість — прямий розріз.
- Крок — 2.4 мм.
- Призначення — Металеві труби та профілі, Листова сталь, Будівельна деревина з розчином і цвяхами, Алюміній, Пластик.
- Кількість одиниць — 100 шт.
- Тип пилочки — T345XF.
- Тип хвостовика — T-подібний.
- Максимальна товщина матеріалу — 65 мм. .
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Bosch |
| Довжина (L) | 132 мм |
| Довжина різу (h) | 106 мм |
| Кількість одиниць | 100 шт |
| Максимальна товщина матеріалу | 65 мм |
| Матеріал ріжучої частини | BIM |
| Призначення | Металеві труби та профілі, Листова сталь, Будівельна деревина з розчином і цвяхами, алюміній, Пластик |
| Особливість | прямий різ |
| Тип пилочки | T345XF |
| Тип хвостовика | T-подібний |
| Крок | 2.4 мм |
- Ціна: 11 750 ₴


