
Полотна для лобзика Bosch T318A HSS 132 мм 100 шт (2608631808)
10 872 ₴
- В наявності
- Код: ik_2023463
+380 (67) 704-10-05
заказ товаров viber. whatsapp
- +380 (66) 704-10-05
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Полотна для лобзика Bosch T318A HSS 132 мм 100 шт (2608631808)
Лобзикове пиляльне полотно T 318 A Basic for Metal дає змогу пропилити в металі
- Зубці, розведені хвилею, ідеально підходять для пропилювання без особливих вимог
- Повністю загартоване полотно з високоякісної швидкорізальної сталі підходить для пиляння труб і закритих профілів
- Підходить для всіх лобзиків із T-подібним хвостовиком
- Дуже невеликий крок зубців (1,2 мм) дає змогу пиляти тонкостінні металеві труби та профілі із товщиною стін 1-3 мм
- Довжина (132 мм) підходить для пиляння труб і профілів до 65 мм у діаметрі
Характеристики:
- Довжина (L) — 132 мм.
- Довжина різу (h) — 106 мм.
- Матеріал різальної частини — HSS.
- Особливість — прямий розріз.
- Крок — 1.2 мм.
- Призначення — Металеві труби та профілі, Листова сталь.
- Кількість одиниць — 100 шт.
- Тип пилочки — T318A.
- Тип хвостовика — T-подібний.
- Максимальна товщина матеріалу — 3 мм. .
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Bosch |
| Довжина (L) | 132 мм |
| Довжина різу (h) | 106 мм |
| Кількість одиниць | 100 шт |
| Максимальна товщина матеріалу | 3 мм |
| Матеріал ріжучої частини | HSS |
| Призначення | Металеві труби та профілі, Листова сталь |
| Особливість | прямий різ |
| Тип пилочки | T318A |
| Тип хвостовика | T-подібний |
| Крок | 1.2 мм |
- Ціна: 10 872 ₴


