
Полотна для лобзика Bosch T234X HCS 117 мм 100 шт (2608633A41)
7 858 ₴
- В наявності
- Код: ik_0000062
+380 (67) 704-10-05
заказ товаров viber. whatsapp
- +380 (66) 704-10-05
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Полотна для лобзика Bosch T234X HCS 117 мм 100 шт (2608633A41)
Лобзикове пиляльне полотно T 234 X Progressor for Wood для товстої або тонкої деревини забезпечує чисті прямі пропилювання
- Геометрія зубців із прогресивно збільшуваним кроком дає змогу застосовувати полотно для матеріалів різної щільності
- Формула тіла, шліфовані зубці та японська геометрія зубів багаторазового заточування — чисте пиляння
- Підходить для всіх лобзиків із T-подібним хвостовиком
- Полотно з високовуглецевої сталі підходить для пиляння м'якої деревини та неабразивних деревних матеріалів
- Середній прогресивний крок зубців 2-3 мм полотна дає змогу пиляти широкий спектр деревних матеріалів (товщений 3-65 мм)
Характеристики:
- Довжина (L) — 117 мм.
- Довжина різу (h) — 91 мм.
- Матеріал різальної частини — HCS.
- Особливість — прямий розріз.
- Крок — 2 мм.
- Призначення — М'яка деревина, Фанера.
- Кількість одиниць — 100 шт.
- Тип пилочки — T234X.
- Тип хвостовика — T-подібний.
- Максимальна товщина матеріалу — 65 мм. .
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Bosch |
| Довжина (L) | 117 мм |
| Довжина різу (h) | 91 мм |
| Кількість одиниць | 100 шт |
| Максимальна товщина матеріалу | 65 мм |
| Матеріал ріжучої частини | HCS |
| Призначення | М'яка деревина, Фанера |
| Особливість | прямий різ |
| Тип пилочки | T234X |
| Тип хвостовика | T-подібний |
| Крок | 2 мм |
- Ціна: 7 858 ₴


