
Полотна для лобзика Bosch T227D HSS 100 мм 100 шт (2608638382)
7 018 ₴
- В наявності
- Код: ik_2026867
+380 (67) 704-10-05
заказ товаров viber. whatsapp
- +380 (66) 704-10-05
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Полотна для лобзика Bosch T227D HSS 100 мм 100 шт (2608638382)
Лобзикове пиляльне полотно T 227 D Special for Alu дає змогу виконувати швидкі криволінійні пропили в металі
- Геометрія розведених зубців із великими овальними заглибленнями призначена для швидкої роботи
- Мала ширина полотна дає змогу виконувати криволінійні пропилювання
- Підходить для всіх лобзиків із T-подібним хвостовиком.
- Повністю загартоване полотно з високоякісної швидкорізальної сталі підходить для пиляння алюмінію й кольорових металів
- Середній крок зубців (3 мм) дає змогу пиляти листи алюмінію завтовшки 3-15 мм, алюмінієві труби та профіль діам. до 30 мм
Характеристики:
- Довжина (L) — 100 мм.
- Довжина різу (h) — 74 мм.
- Матеріал різальної частини — HSS.
- Особливість — Криволінійний розріз.
- Крок — 3 мм.
- Призначення — Алюміній, Кольорові метали.
- Кількість одиниць — 100 шт.
- Тип пилочки — T227D.
- Тип хвостовика — T-подібний.
- Максимальна товщина матеріалу — 15 мм. .
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Bosch |
| Довжина (L) | 100 мм |
| Довжина різу (h) | 74 мм |
| Кількість одиниць | 100 шт |
| Максимальна товщина матеріалу | 15 мм |
| Матеріал ріжучої частини | HSS |
| Призначення | Алюміній, Кольорові метали |
| Особливість | Криволінійний розріз |
| Тип пилочки | T227D |
| Тип хвостовика | T-подібний |
| Крок | 3 мм |
- Ціна: 7 018 ₴


