
Полотна для лобзика Bosch T118BF BIM 92 мм 100 шт (2608634586)
6 611 ₴
- В наявності
- Код: ik_2023462
+380 (67) 704-10-05
заказ товаров viber. whatsapp
- +380 (66) 704-10-05
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Полотна для лобзика Bosch T118BF BIM 92 мм 100 шт (2608634586)
Лобзикове пиляльне полотно T 118 BF Flexible for Metal не ламається під час виконання прямих пропилів у металі
- Зубці, розведені хвилею, призначені для різання листового металу
- Біметал: повністю загартована смужка зубів з HSS і корпус із високоеластичної HCS знижують ризик ламання
- Підходить для всіх лобзиків із T-подібним хвостовиком
- Дрібний прогресивний крок зубців (1,9-2,3 мм) для різного суцільного листового металу середньої товщини 2,5-6 мм
Характеристики:
- Довжина (L) — 92 мм.
- Довжина різу (h) — 67 мм.
- Матеріал різальної частини — BIM.
- Особливість — прямий розріз.
- Крок — 1.9 мм.
- Призначення — Листова сталь.
- Кількість одиниць — 100 шт.
- Тип пилочки — T118BF.
- Тип хвостовика — T-подібний.
- Максимальна товщина матеріалу — 6 мм. .
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Bosch |
| Довжина (L) | 92 мм |
| Довжина різу (h) | 67 мм |
| Кількість одиниць | 100 шт |
| Максимальна товщина матеріалу | 6 мм |
| Матеріал ріжучої частини | BIM |
| Призначення | Листова сталь |
| Особливість | прямий різ |
| Тип пилочки | T118BF |
| Тип хвостовика | T-подібний |
| Крок | 1.9 мм |
- Ціна: 6 611 ₴


