
Полотна для лобзика Bosch T144DP HCS 100 мм 100 шт (2608633A42)
5 573 ₴
- В наявності
- Код: ik_0000064
+380 (67) 704-10-05
заказ товаров viber. whatsapp
- +380 (66) 704-10-05
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Полотна для лобзика Bosch T144DP HCS 100 мм 100 шт (2608633A42)
Лобзикове пиляльне полотно T 144 DP Precision for Wood дає змогу виконувати швидкі, точні прямі пропили в деревині
- Збільшена товщина полотна запобігає згинанню і дає змогу робити пропилювання під точними кутами
- Розведені гостро заточені зубці полотна дають змогу швидко пропилювати
- Підходить для всіх лобзиків із T-подібним хвостовиком
- Високовуглецева сталь підходить для пиляння м'якої деревини та неабразивних деревних матеріалів
- Великий крок зубців (4 мм) дає змогу пиляти деревні матеріали завтовшки 5-50 мм
Характеристики:
- Довжина (L) — 100 мм.
- Довжина різу (h) — 74 мм.
- Матеріал різальної частини — HCS.
- Особливість — прямий розріз.
- Крок — 4 мм.
- Призначення — М'яка деревина, Фанера.
- Кількість одиниць — 100 шт.
- Тип пилочки — T144DP.
- Тип хвостовика — T-подібний.
- Максимальна товщина матеріалу — 50 мм. .
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Bosch |
| Довжина (L) | 100 мм |
| Довжина різу (h) | 74 мм |
| Кількість одиниць | 100 шт |
| Максимальна товщина матеріалу | 50 мм |
| Матеріал ріжучої частини | HCS |
| Призначення | М'яка деревина, Фанера |
| Особливість | прямий різ |
| Тип пилочки | T144DP |
| Тип хвостовика | T-подібний |
| Крок | 4 мм |
- Ціна: 5 573 ₴


