
Полотна для лобзика Bosch T218A HSS 92 мм 100 шт (2608631706)
5 426 ₴
- В наявності
- Код: ik_0000060
+380 (67) 704-10-05
заказ товаров viber. whatsapp
- +380 (66) 704-10-05
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Полотна для лобзика Bosch T218A HSS 92 мм 100 шт (2608631706)
Лобзикове пиляльне полотно T 218 A Basic for Metal дає змогу виконувати криволінійні пропили в металі
- Зубці, розведені хвилею, ідеально підходять для пропилювання без особливих вимог
- Мала ширина полотна оптимізована для криволінійних пропилів
- Підходить для всіх лобзиків із T-подібним хвостовиком
- Повністю загартоване полотно з HSS для неперфорованого листового металу стандартної міцності
- Дуже невеликий прогресивний крок зубців (1,1-1,5 мм) для різного дуже тонкого листового металу завтовшки 1-3 мм
Характеристики:
- Довжина (L) — 92 мм.
- Довжина різу (h) — 67 мм.
- Матеріал різальної частини — HSS.
- Особливість — Криволінійний розріз.
- Крок — 1.1 мм.
- Призначення — Листова сталь.
- Кількість одиниць — 100 шт.
- Тип пилочки — T218A.
- Тип хвостовика — T-подібний.
- Максимальна товщина матеріалу — 3 мм. .
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Bosch |
| Довжина (L) | 92 мм |
| Довжина різу (h) | 67 мм |
| Кількість одиниць | 100 шт |
| Максимальна товщина матеріалу | 3 мм |
| Матеріал ріжучої частини | HSS |
| Призначення | Листова сталь |
| Особливість | Криволінійний розріз |
| Тип пилочки | T218A |
| Тип хвостовика | T-подібний |
| Крок | 1.1 мм |
- Ціна: 5 426 ₴


