
Полотна для лобзика Bosch T101BRF bi-metal 100 мм 25 шт (2608634989)
3 783 ₴
- В наявності
- Код: ik_2039577
+380 (67) 704-10-05
заказ товаров viber. whatsapp
- +380 (66) 704-10-05
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Полотна для лобзика Bosch T101BRF bi-metal 100 мм 25 шт (2608634989)
Лобзикове пиляльне полотно T 101 BRF Clean for Hard Wood дає змогу виконувати прямі пропили в деревині
- Гладко шліфовані зубці з тілом сполучної форми забезпечують рівний результат
- Біметал: повністю загартована смужка зубців з HSS і корпус із високоеластичної HCS для твердих матеріалів
- Підходить для всіх лобзиків із T-подібним хвостовиком
- Зворотне заточування зубців для рівного різання без відколів на верхній поверхні
- Дрібний крок зубців (2,5 мм) дає змогу пиляти деревні матеріали завтовшки 3-30 мм
Характеристики:
- Довжина (L) — 100 мм.
- Довжина різу (h) — 74 мм.
- Матеріал різальної частини — BIM.
- Особливість — прямий розріз.
- Крок — 2.5 мм.
- Призначення — Тверда деревина, Деревно-волокниста плита середньої щільності (ДВП).
- Кількість одиниць — 25 шт.
- Тип пилочки — T101BRF.
- Тип хвостовика — T-подібний.
- Максимальна товщина матеріалу — 30 мм. .
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Bosch |
| Довжина (L) | 100 мм |
| Довжина різу (h) | 74 мм |
| Кількість одиниць | 25 шт. |
| Максимальна товщина матеріалу | 30 мм |
| Матеріал ріжучої частини | BIM |
| Призначення | Тверда деревина, Деревно-волокниста плита середньої щільності (ДВП) |
| Особливість | прямий різ |
| Тип пилочки | T101BRF |
| Тип хвостовика | T-подібний |
| Крок | 2.5 мм |
- Ціна: 3 783 ₴


