
Полотна для лобзика Bosch T118B HSS 92 мм 100 шт (2608631965)
3 216 ₴
- В наявності
- Код: ik_0000063
+380 (67) 704-10-05
заказ товаров viber. whatsapp
- +380 (66) 704-10-05
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Полотна для лобзика Bosch T118B HSS 92 мм 100 шт (2608631965)
Лобзикове пиляльне полотно T 118 B Basic for Metal дає змогу виконувати прямі пропили в металі
- Зубці, розведені хвилею, ідеально підходять для пропилювання без особливих вимог
- Повністю загартоване полотно з високоякісної швидкорізальної сталі підходить для неперфорованого листового металу
- Підходить для всіх лобзиків із T-подібним хвостовиком.
- Дуже невеликий крок зубців (1,9-2,3 мм) дає змогу пиляти різний суцільний листовий метал середньої товщини 2,5-6 мм
Характеристики:
- Довжина (L) — 92 мм.
- Довжина різу (h) — 67 мм.
- Матеріал різальної частини — HSS.
- Особливість — прямий розріз.
- Крок — 1.9 мм.
- Призначення — Листова сталь.
- Кількість одиниць — 100 шт.
- Тип пилочки — T118B.
- Тип хвостовика — T-подібний.
- Максимальна товщина матеріалу — 6 мм. .
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Bosch |
| Довжина (L) | 92 мм |
| Довжина різу (h) | 67 мм |
| Кількість одиниць | 100 шт |
| Максимальна товщина матеріалу | 6 мм |
| Матеріал ріжучої частини | HSS |
| Призначення | Листова сталь |
| Особливість | прямий різ |
| Тип пилочки | T118B |
| Тип хвостовика | T-подібний |
| Крок | 1.9 мм |
- Ціна: 3 216 ₴


