
Полотна для лобзика Bosch T121BF BIM 92 мм 25 шт (2608636703)
2 808 ₴
- В наявності
- Код: ik_2038907
+380 (67) 704-10-05
заказ товаров viber. whatsapp
- +380 (66) 704-10-05
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Полотна для лобзика Bosch T121BF BIM 92 мм 25 шт (2608636703)
Лобзикове пиляльне полотно T 121 BF Speed for Metal дає змогу виконувати швидкі прямі пропили в металі
- Запатентована форма зворотного конуса та тонкий пропіл забезпечують неперевершену швидкість різання
- Запатентована геометрія зубів і поєднання гострих і міцних зубів додатково збільшують швидкість різання
- Підходить для всіх лобзиків із T-подібним хвостовиком
- Біметал: повністю загартована смужка зубів з HSS і корпус із високоеластичної HCS робить полотно міцним
- Дрібний крок зубців (2 мм) дає змогу різати листовий метал завтовшки 2,5-6 мм
Характеристики:
- Довжина (L) — 92 мм.
- Довжина різу (h) — 67 мм.
- Матеріал різальної частини — BIM.
- Особливість — прямий розріз.
- Крок — 2 мм.
- Призначення — Листова сталь.
- Кількість одиниць — 25 шт.
- Тип пилочки - T121BF.
- Тип хвостовика — T-подібний.
- Максимальна товщина матеріалу — 6 мм. .
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Bosch |
| Довжина (L) | 92 мм |
| Довжина різу (h) | 67 мм |
| Кількість одиниць | 25 шт. |
| Максимальна товщина матеріалу | 6 мм |
| Матеріал ріжучої частини | BIM |
| Призначення | Листова сталь |
| Особливість | прямий різ |
| Тип пилочки | T121BF |
| Тип хвостовика | T-подібний |
| Крок | 2 мм |
- Ціна: 2 808 ₴


