
Полотна для лобзика Bosch T111C HCS 100 мм 100 шт (2608637878)
1 932 ₴
- В наявності
- Код: ik_0000056
+380 (67) 704-10-05
заказ товаров viber. whatsapp
- +380 (66) 704-10-05
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Полотна для лобзика Bosch T111C HCS 100 мм 100 шт (2608637878)
Лобзикове пиляльне полотно T 111 C Basic for Wood дає змогу виконувати прямі пропили в деревині
- Розведені зубці ідеально підходять для пропилювання без особливих вимог
- Полотно з високовуглецевої сталі підходить для пиляння м'якої деревини та неабразивних деревних матеріалів
- Підходить для всіх лобзиків із T-подібним хвостовиком.
- Середній крок зубців (3 мм) полотна дає змогу пиляти товсті деревні матеріали завтовшки 4-50 мм
Характеристики:
- Довжина (L) — 100 мм.
- Довжина різу (h) — 74 мм.
- Матеріал різальної частини — HCS.
- Особливість — прямий розріз.
- Крок — 3 мм.
- Призначення — М'яка деревина, ДСП.
- Кількість одиниць — 100 шт.
- Тип пилочки — T111C.
- Тип хвостовика — T-подібний.
- Максимальна товщина матеріалу — 50 мм. .
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Bosch |
| Довжина (L) | 100 мм |
| Довжина різу (h) | 74 мм |
| Кількість одиниць | 100 шт |
| Максимальна товщина матеріалу | 50 мм |
| Матеріал ріжучої частини | HCS |
| Призначення | М'яка деревина, ДСП |
| Особливість | прямий різ |
| Тип пилочки | T111C |
| Тип хвостовика | T-подібний |
| Крок | 3 мм |
- Ціна: 1 932 ₴


