
Полотна для лобзика Bosch T141HM 100 мм 3 шт (2608633175)
1 761 ₴
- В наявності
- Код: ik_0000053
+380 (67) 704-10-05
заказ товаров viber. whatsapp
- +380 (66) 704-10-05
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Полотна для лобзика Bosch T141HM 100 мм 3 шт (2608633175)
Лобзикове пиляльне полотно T 141 HM Special for Fibre and Plaster — міцність для прямих пропилів у товстих/тонких матеріалах
- Шліфовані, розведені твердлосплавні зубці — тривале використання з високоабразивними мінеральними матеріалами
- Смужка зубців, приварена до вуглецевої твердосплавної сталі для найміцніших абразивних матеріалів
- Підходить для всіх лобзиків із T-подібним хвостовиком.
- Великий крок зубців (4,3 мм) і довжина (100 мм) дають змогу пиляти волокнисті та гіпсові матеріали завтовшки 5-50 мм
Характеристики:
- Довжина (L) — 100 мм.
- Довжина різу (h) — 74 мм.
- Матеріал різальної частини — HM.
- Особливість — прямий розріз.
- Крок — 4.3 мм.
- Призначення — Плити з фіброцементу, Гіпсокартон.
- Кількість одиниць — 3 шт.
- Тип пилочки — T141HM.
- Тип хвостовика — T-подібний.
- Максимальна товщина матеріалу — 50 мм. .
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Bosch |
| Довжина (L) | 100 мм |
| Довжина різу (h) | 74 мм |
| Кількість одиниць | 3 шт |
| Максимальна товщина матеріалу | 50 мм |
| Матеріал ріжучої частини | HM |
| Призначення | Плити з фіброцементу, гіпсокартон |
| Особливість | прямий різ |
| Тип пилочки | T141HM |
| Тип хвостовика | T-подібний |
| Крок | 4.3 мм |
- Ціна: 1 761 ₴


