
Полотна для лобзика Bosch T308BFP BIM 117 мм 5 шт (2608636737)
1 387 ₴
- В наявності
- Код: ik_2039595
+380 (67) 704-10-05
заказ товаров viber. whatsapp
- +380 (66) 704-10-05
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Полотна для лобзика Bosch T308BFP BIM 117 мм 5 шт (2608636737)
Лобзикове пиляльне полотно T 308 BFP Precision for Hard Wood дає змогу виконувати точні, чисті прямі пропили в деревині
- Збільшена товщина полотна запобігає згинанню і дає змогу робити пропилювання під точними кутами
- Гладко шліфувані зубці з тілом сполучної форми забезпечують чистий результат
- Підходить для всіх лобзиків із T-подібним хвостовиком
- Біметалеве полотно: повністю загартована смужка зубів з HSS і корпус із високоеластичної HCS для різання твердих матеріалів
- Геометрія зубців 2.2XC, дрібний крок зубців і довжина для пиляння матеріалів із масиву дерева завтовшки 5-50 мм
Характеристики:
- Довжина (L) — 117 мм.
- Довжина різу (h) — 91 мм.
- Матеріал різальної частини — BIM.
- Особливість — прямий розріз.
- Крок — 2.2 мм.
- Призначення — Плити з пластиковим покриттям, Кухонна стійка.
- Кількість одиниць — 5 шт.
- Тип пилочки - T308BFP.
- Тип хвостовика — T-подібний.
- Максимальна товщина матеріалу — 50 мм. .
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Bosch |
| Довжина (L) | 117 мм |
| Довжина різу (h) | 91 мм |
| Кількість одиниць | 5 шт. |
| Максимальна товщина матеріалу | 50 мм |
| Матеріал ріжучої частини | BIM |
| Призначення | Плити з пластиковим покриттям, Кухонна стійка |
| Особливість | прямий різ |
| Тип пилочки | T308BFP |
| Тип хвостовика | T-подібний |
| Крок | 2.2 мм |
- Ціна: 1 387 ₴


