
Полотна для лобзика Bosch T1044DP HCS 250 мм 3 шт (2608667394)
1 375 ₴
- В наявності
- Код: ik_2039587
+380 (67) 704-10-05
заказ товаров viber. whatsapp
- +380 (66) 704-10-05
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Полотна для лобзика Bosch T1044DP HCS 250 мм 3 шт (2608667394)
Лобзикове пиляльне полотно T 1044 DP Precision for Wood дає змогу виконувати точні, швидкі прямі пропили в деревині
- Збільшена товщина полотна запобігає згинанню і дає змогу робити пропилювання під точними кутами
- Гостро заточені зубці полотна розведені, що дає змогу швидко пропилити
- Підходить для всіх лобзиків із T-подібним хвостовиком
- Матеріал HCS підходить для пиляння м'якої деревини та неабразивних деревних матеріалів
- Великий крок зубців (4 мм) і збільшена довжина (250 мм) дають змогу пиляти деревні матеріали завтовшки до 160 мм.
Характеристики:
- Довжина (L) — 250 мм.
- Довжина різу (h) — 220 мм.
- Матеріал різальної частини — HCS.
- Особливість — прямий розріз.
- Крок — 4 мм.
- Призначення — М'яка деревина, Будівельна деревина.
- Кількість одиниць — 3 шт.
- Тип пилочки — T1044DP.
- Тип хвостовика — T-подібний.
- Максимальна товщина матеріалу — 160 мм. .
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Bosch |
| Довжина (L) | 250 мм |
| Довжина різу (h) | 220 мм |
| Кількість одиниць | 3 шт |
| Максимальна товщина матеріалу | 160 мм |
| Матеріал ріжучої частини | HCS |
| Призначення | М'яка деревина, Будівельна деревина |
| Особливість | прямий різ |
| Тип пилочки | T1044DP |
| Тип хвостовика | T-подібний |
| Крок | 4 мм |
- Ціна: 1 375 ₴


