
Полотна для лобзика Bosch T344DF BIM 152 мм 5 шт (2608634243)
1 169 ₴
- В наявності
- Код: ik_2038904
+380 (67) 704-10-05
заказ товаров viber. whatsapp
- +380 (66) 704-10-05
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Полотна для лобзика Bosch T344DF BIM 152 мм 5 шт (2608634243)
Лобзикове пиляльне полотно T 344 DF Speed for Hard Wood дає змогу виконувати швидкі прямі пропили в деревині
- Його розведені гостро заточені зубці забезпечують швидкі пропили
- Біметал: повністю загартована смужка зубців з HSS і корпус із високоеластичної HCS для твердих матеріалів
- Підходить для всіх лобзиків із T-подібним хвостовиком
- Великий крок зубців (4 мм) і довжина полотна (152 мм) дають змогу пиляти матеріали з масиву дерева завтовшки до 100 мм.
Характеристики:
- Довжина (L) — 152 мм.
- Довжина різу (h) — 126 мм.
- Матеріал різальної частини — BIM.
- Особливість — прямий розріз.
- Крок — 4 мм.
- Призначення — Тверда деревина, ДСП.
- Кількість одиниць — 5 шт.
- Тип пилочки — T344DF.
- Тип хвостовика — T-подібний.
- Максимальна товщина матеріалу — 100 мм. .
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Bosch |
| Довжина (L) | 152 мм |
| Довжина різу (h) | 126 мм |
| Кількість одиниць | 5 шт. |
| Максимальна товщина матеріалу | 100 мм |
| Матеріал ріжучої частини | BIM |
| Призначення | Тверда деревина, ДСП |
| Особливість | прямий різ |
| Тип пилочки | T344DF |
| Тип хвостовика | T-подібний |
| Крок | 4 мм |
- Ціна: 1 169 ₴


