
Набір полотен для лобзика Bosch T101AOF bi-metal 83 мм 5 шт (2608634233)
776 ₴
- В наявності
- Код: ik_0000018
+380 (67) 704-10-05
заказ товаров viber. whatsapp
- +380 (66) 704-10-05
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Набір полотен для лобзика Bosch T101AOF bi-metal 83 мм 5 шт (2608634233)
Лобзикове пиляльне полотно T 101 AOF Clean for Hard Wood дає змогу виконувати чисті криволінійні пропили в деревині
- Шліфовані зубці, що звужується форма тіла — чистий результат. Вузьке полотно для криволінійних пропилів
- Біметал: повністю загартована смужка зубців з HSS і корпус із високоеластичної HCS для твердих матеріалів
- Підходить для всіх лобзиків із T-подібним хвостовиком
- Загострена форма зубів зменшує зношування
- Дуже невеликий прогресивний крок зубців (1,4 мм) дає змогу пиляти дуже тонкі деревні матеріали завтовшки 1,5-15 мм
Характеристики:
- Довжина (L) — 83 мм.
- Довжина різу (h) — 57 мм.
- Матеріал різальної частини — BIM.
- Особливість — Криволінійний розріз.
- Крок — 1.4 мм.
- Призначення — Тверда деревина, Плита Multiplex.
- Кількість одиниць — 5 шт.
- Тип пилочки — T101AOF.
- Тип хвостовика — T-подібний.
- Максимальна товщина матеріалу — 15 мм. .
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Bosch |
| Довжина (L) | 83 мм |
| Довжина різу (h) | 57 мм |
| Кількість одиниць | 5 шт. |
| Максимальна товщина матеріалу | 15 мм |
| Матеріал ріжучої частини | BIM |
| Призначення | Тверда деревина, Плита Multiplex |
| Особливість | Криволінійний розріз |
| Тип пилочки | T101AOF |
| Тип хвостовика | T-подібний |
| Крок | 1.4 мм |
- Ціна: 776 ₴


