
Полотна для лобзика Bosch T318B HSS 132 мм 5 шт (2608631404)
491 ₴
- В наявності
- Код: ik_0000039
+380 (67) 704-10-05
заказ товаров viber. whatsapp
- +380 (66) 704-10-05
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Полотна для лобзика Bosch T318B HSS 132 мм 5 шт (2608631404)
Лобзикове пиляльне полотно T 318 B Basic for Metal дає змогу виконувати прямі пропили в металі
- Зубці, розведені хвилею, ідеально підходять для пропилювання без особливих вимог
- Повністю загартоване полотно з високоякісної швидкорізальної сталі підходить для пиляння труб і закритих профілів
- Підходить для всіх лобзиків із T-подібним хвостовиком
- Дрібний крок зубців (2 мм) дає змогу пиляти металеві труби та профілі із середньою товщиною стін 2,5-6 мм
- Довжина (132 мм) підходить для пиляння труб і профілів до 65 мм у діаметрі
Характеристики:
- Довжина (L) — 132 мм.
- Довжина різу (h) — 106 мм.
- Матеріал різальної частини — HSS.
- Особливість — прямий розріз.
- Крок — 2 мм.
- Призначення — Металеві труби та профілі, Листова сталь.
- Кількість одиниць — 5 шт.
- Тип пилочки — T318B.
- Тип хвостовика — T-подібний.
- Максимальна товщина матеріалу — 6 мм. .
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Bosch |
| Довжина (L) | 132 мм |
| Довжина різу (h) | 106 мм |
| Кількість одиниць | 5 шт. |
| Максимальна товщина матеріалу | 6 мм |
| Матеріал ріжучої частини | HSS |
| Призначення | Металеві труби та профілі, Листова сталь |
| Особливість | прямий різ |
| Тип пилочки | T318B |
| Тип хвостовика | T-подібний |
| Крок | 2 мм |
- Ціна: 491 ₴


