
Полотна для лобзика Bosch T118BF BIM 92 мм 5 шт (2608634503)
461 ₴
- В наявності
- Код: ik_2039572
+380 (67) 704-10-05
заказ товаров viber. whatsapp
- +380 (66) 704-10-05
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Полотна для лобзика Bosch T118BF BIM 92 мм 5 шт (2608634503)
Лобзикове пиляльне полотно T 118 BF Flexible for Metal не ламається під час виконання прямих пропилів у металі
- Зубці, розведені хвилею, призначені для різання листового металу
- Біметал: повністю загартована смужка зубів з HSS і корпус із високоеластичної HCS знижують ризик ламання
- Підходить для всіх лобзиків із T-подібним хвостовиком
- Дрібний прогресивний крок зубців (1,9-2,3 мм) для різного суцільного листового металу середньої товщини 2,5-6 мм
Характеристики:
- Довжина (L) — 92 мм.
- Довжина різу (h) — 67 мм.
- Матеріал різальної частини — BIM.
- Особливість — прямий розріз.
- Крок — 1.9 мм.
- Призначення — Листова сталь.
- Кількість одиниць — 5 шт.
- Тип пилочки — T118BF.
- Тип хвостовика — T-подібний.
- Максимальна товщина матеріалу — 6 мм. .
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Bosch |
| Довжина (L) | 92 мм |
| Довжина різу (h) | 67 мм |
| Кількість одиниць | 5 шт. |
| Максимальна товщина матеріалу | 6 мм |
| Матеріал ріжучої частини | BIM |
| Призначення | Листова сталь |
| Особливість | прямий різ |
| Тип пилочки | T118BF |
| Тип хвостовика | T-подібний |
| Крок | 1.9 мм |
- Ціна: 461 ₴


