
Полотна для деревини СМТ (JT301CD-5)
319 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 450 ₴
- В наявності
- Код: JT301CD-5
+380 (67) 704-10-05
заказ товаров viber. whatsapp
- +380 (66) 704-10-05
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Полотна для деревини СМТ (JT301CD-5)
Застосування: прямий чистий розріз.Обладнання: електролобзики (маятникові пили).
Матеріал, що обробляється: м'яка та тверда деревина, фанера, ДСП, ДВП, пластик.
Параметры:
Рекомендована товщина матеріалу: от 7 до 65,0 мм.
Відстань між зубами: 3,0 мм.
Матеріал полотна: HCS.
Загальна довжина полотна: 116,0 мм.
Тип зубів: шліфовані.
Кількість штук в упаковці: 5 одиниць.

Характеристики:
- Довжина (L) — 116 мм.
- Довжина різу (h) — 90 мм.
- Матеріал різальної частини — HCS.
- Особливість — прямий розріз.
- Крок — 3 мм.
- Призначення — М'яка деревина, Фанера, Деревно-волокниста плита середньої щільності (ДВП), ДСП, Тверда деревина, Пластик.
- Кількість одиниць — 5 шт.
- Тип пилочки — T301CD.
- Тип хвостовика — T-подібний.
- Максимальна товщина матеріалу — 65 мм. .
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | СМТ |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | СМТ |
| Довжина (L) | 116 мм |
| Довжина різу (h) | 90 мм |
| Кількість одиниць | 5 шт. |
| Максимальна товщина матеріалу | 65 мм |
| Матеріал ріжучої частини | HCS |
| Призначення | М'яка деревина, Фанера, Деревно-волокниста плита середньої щільності (ДВП), ДСП, Тверда деревина, Пластик |
| Особливість | прямий різ |
| Тип пилочки | T301CD |
| Тип хвостовика | T-подібний |
| Крок | 3 мм |
- Ціна: 319 ₴

