
Реноватор BR20 "Титан" TITAN 180W
1 723 ₴
- В наявності
- Код: BR20
+380 (67) 704-10-05
заказ товаров viber. whatsapp
- +380 (66) 704-10-05
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Реноватор BR20 "Титан" TITAN 180W



Країна-виробник товару
- Німеччина



| тикул: | BR20 |
| Бренд: | TITAN |
| Потужність | 180 Вт |
| Тип харчування | Від мережі |
| Холостий хід | 22000 об/хв |
| Вольтаж | 220 В |
| Вага | 1.3 кг |
| Клас | Побутової |
Реноватор Titan БР20 вибрати і купити в нашу інтернет мегазине https://davitools.com.ua/
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | TITAN |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 723 ₴







