
Відрізний круг по цеглині Baumesser 1A1RSS/C3 230x2,6/1,8x10x22,23-18L-HIT Ziegelstein PRO (94315090017)
881 ₴
- В наявності
- Код: 94315090017
+380 (67) 704-10-05
заказ товаров viber. whatsapp
- +380 (66) 704-10-05
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Отрезной круг по кирпичу Baumesser 1A1RSS/C3 230x2,6/1,8x10x22,23-18L-HIT Ziegelstein PRO (94315090017)
Характеристики:
- Наружный диаметр (D) - 230 мм.
- Посадочный диаметр (d) - 22.2 мм.
- Высота слоя - 10 мм.
- Тип диска - Сегмент (Segment).
- Тип різання - Сухий рез.
- Товщина алмазного шару (X) - 2.6 мм.
- Призначення - по цеглині.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Baumesser |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота шару | 10 мм |
| Призначення | по цеглі |
| Зовнішній діаметр (D) | 230 мм |
| Посадковий діаметр (d) | 22.2 мм |
| Тип диска | Сегмент (Segment) |
| Тип різання | Сухий рез |
| Товщина алмазного шару (X) | 2.6 мм |
- Ціна: 881 ₴

