
Пила дискова 120х20х24 ІТА TOOLS Польща
1 984 ₴
- В наличии
- Код: P36.120020024.001
+380 (67) 704-10-05
заказ товаров viber. whatsapp
- +380 (66) 704-10-05
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Однокорпусна підрізна пила P36 від ITA TOOLS для використання на форматно-розкрійних та настільних верстатах. Призначена для попереднього підрізання ламінованих плит, що забезпечує ідеальну якість обробки країв без сколів.Застосування:Для підрізання ламінованих плит зі збереженням ідеальної якості обробки країв.Для матеріалів:Ламінована фанера.Ламінований МДФ.Ламіноване ДСП.Для обладнання:Настільні та форматно-розкрійні верстати.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | ITA TOOLS |
| Страна производитель | Польша |
| Диаметр внутренний | 20 мм |
| Диаметр внешний | 120 мм |
| Количество зубов | 24 |
| Материал круга | Твердый сплав |
| Назначение | Пильный |
| Состояние | Новое |
| Толщина | 2.2 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Количество зубьев (Z) | 24 |
| Кут атаки пильного диска α | 0 |
| Наружный диаметр (D) мм | 120 |
| Посадочный диаметр (d) мм | 20 |
| Призначення пильного диска | ДСП/ЛДСП/МДФ |
| Толщина корпуса пилы | 2.2 |
| Ширина пропила (мм) | 3,5-4,7 |
- Цена: 1 984 ₴

