
Пила дискова 350х30х108 ІТА TOOLS Польща
4 058 ₴
- В наличии
- Код: P15.350030108.001
+380 (67) 704-10-05
заказ товаров viber. whatsapp
- +380 (66) 704-10-05
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Професійна дискова пила ITA Tools серії P15 розроблена спеціально для використання на настільних та форматно-розкрійних верстатах. Її основне призначення – це точний розпил плит та досягнення ідеальної обробки країв. Ця пила ефективно працює з підрізним вузлом і забезпечує високу якість навіть при наявності дрібних дефектів матеріалу. Пила P15 ідеально підходить для обробки широкого спектру матеріалів, включаючи необроблений та ламінований МДФ, необроблений та ламінований ДСП, а також фанеру та ламіновану фанеру.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | ITA TOOLS |
| Страна производитель | Польша |
| Диаметр внутренний | 30 мм |
| Диаметр внешний | 350 мм |
| Количество зубов | 108 |
| Материал круга | Твердый сплав |
| Назначение | Пильный |
| Состояние | Новое |
| Толщина | 2.5 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Количество зубьев (Z) | 108 |
| Кут атаки пильного диска α | 0 |
| Наружный диаметр (D) мм | 350 |
| Посадочный диаметр (d) мм | 30 |
| Призначення пильного диска | ДСП/ЛДСП/МДФ |
| Тип заточки зубів/Кут нахилу задньої поверхні пильного диска β | FZ\TR |
| Толщина корпуса пилы | 2.5 |
| Ширина пропила (мм) | 3.5 |
- Цена: 4 058 ₴


