
Пили дискова 288.120.24H1 Пила підрізна однокорп.HM D=120 F=20 Z=24 K=3,4-4,2
3 300 ₴
- В наличии
- Код: 288.120.24H1
+380 (67) 704-10-05
заказ товаров viber. whatsapp
- +380 (66) 704-10-05
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Підрізні пили - необхідний інструмент для розкрою ламінованих панелей, ДСП, ЛДСП, МДФ без сколів.Конічні підрізні пильні диски CMT дозволяють змінювати ширину паза шляхом збільшення або зменшення висоти різу. Ми рекомендуємо використовувати конічні підрізування на рівних заготовках (без «хвилі») або на верстатах з притиском заготовки. Працюють в парі з основним пильним диском і призначені для вибірки невеликого паза зі зворотного боку ламінованої панелі для запобігання cколів. Підрізна пила повинна вибирати паз на 0,1-0,2 мм ширше, ніж пропил основної пилки.ЗАСТОСУВАННЯ: Підрізання плит ламінованих.ОБЛАДНАННЯ: Форматно-розкрійні верстати з підрізним вузлом.МАТЕРІАЛ: ДСП, ЛДСП, МДФ, ламіновані панелі, HDF.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | CMT |
| Страна производитель | Италия |
| Диаметр внутренний | 20 мм |
| Диаметр внешний | 120 мм |
| Количество зубов | 24 |
| Материал круга | Твердый сплав |
| Обработка материала | Дерево |
| Назначение | Пильный |
| Состояние | Новое |
| Толщина | 2.5 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Количество зубьев (Z) | 24 |
| Кут атаки пильного диска α | 5 |
| Наружный диаметр (D) мм | 120 |
| Посадочный диаметр (d) мм | 20 |
| Тип заточки зубів/Кут нахилу задньої поверхні пильного диска β | CO+5° ATB |
| Толщина корпуса пилы | 2.5 |
| Ширина пропила (мм) | 3,4-4,2 |
- Цена: 3 300 ₴

