
Пили дискова 285.790.48FF Пила HM D=190 F=20 Z=48 5/7/2,5 ATB 2,4/1,8
4 070 ₴
- В наличии
- Код: 285.790.48FF
+380 (67) 704-10-05
заказ товаров viber. whatsapp
- +380 (66) 704-10-05
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Хромована пила для електроінструменту призначена для поперечного розпилу твердої та м\'якої деревини, фанери, деревопохідних матеріалів. Оснащені отворами для установки на інструмент різних виробників. Підходить для використання на ручних дискових, акумуляторних і торцювальних пилах.ЗАСТОСУВАННЯ:Для поперечного розпилу.ОБЛАДНАННЯ:Настільні пили, електроінструмент.МАТЕРІАЛ:Деревина м’яка, тверда, екзотична, МДФ, ДСП, та інші деревопохідні матеріали.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | CMT |
| Страна производитель | Италия |
| Диаметр внутренний | 20 мм |
| Диаметр внешний | 190 мм |
| Количество зубов | 48 |
| Материал круга | Твердый сплав |
| Обработка материала | Дерево |
| Назначение | Пильный |
| Состояние | Новое |
| Толщина | 1.8 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Количество зубьев (Z) | 48 |
| Кут атаки пильного диска α | 8 |
| Наружный диаметр (D) мм | 190 |
| Посадочный диаметр (d) мм | 20 |
| Тип заточки зубів/Кут нахилу задньої поверхні пильного диска β | 15° ATB |
| Толщина корпуса пилы | 1.8 |
| Ширина пропила (мм) | 2.4 |
- Цена: 4 070 ₴

