
Фетровий (повстяний) диск на липучці 100х40, виробництво Туреччина
482 ₴
- Готово к отправке
- Код: 2043437
+380 (67) 704-10-05
заказ товаров viber. whatsapp
- +380 (66) 704-10-05
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Фетровий (повстяний) диск на липучці 100х40, виробництво Туреччина
Фетровий (повстяний) круг для полірування різних матеріалів: металу, нержавіючої сталі, каменю, гуми, шкіри та пластмаси.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип | Коло |
| Матеріал | Фетр |
| Діаметр | 100 мм |
| Висота | 40 мм |
| Стан | Новий |
| Область застосування | Сталь, Нержавіюча сталь, Метал |
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Турция |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Наружный диаметр (D) | 100 мм |
| Высота слоя | 40 мм |
- Цена: 482 ₴


