
М'який повстяний круг 200х25х32 мм для верстата
551 ₴
- Готово к отправке
- Код: 2043398
+380 (67) 704-10-05
заказ товаров viber. whatsapp
- +380 (66) 704-10-05
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
М'який повстяний круг 200х25х32 мм для верстата
Круг повстяний розміром 200х25х32 мм, м’який, призначений для використання на верстаті з метою полірування різноманітних матеріалів, таких як метал, сталь, нержавіюча сталь, камінь, мармур, граніт, штучний камінь, епоксидні смоли, кольорові та дорогоцінні метали, скло, кераміка, пластик і дерево. Основні характеристики: повсть має щільну структуру, яка ефективно працює з абразивними пастами та емульсіями, забезпечуючи якісне фінішне полірування твердих поверхонь. Вона вирізняється високою зносостійкістю, що значно подовжує термін її експлуатації. Рекомендується використовувати повстяний круг на невеликих швидкостях, оскільки при надмірному збільшенні швидкості поверхня повсті може затвердіти, що призводить до втрати абразивної пасти. Після завершення роботи круг необхідно зняти, очистити від забруднень і загорнути в чистий папір для зберігання до наступного використання.
| Діаметр (D), мм: | 200 мм |
|---|---|
| Товщина (S): | 25 мм |
| Посадка: | 32 мм |
| Макс. допустимі обороти: | 3000 об/хв |
| Використання: | для верстата |
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Наружный диаметр (D) | 200 мм |
| Посадочный диаметр (d) | 32 мм |
| Высота слоя | 25 |
- Цена: 551 ₴

