
Підшипник UCF-210 для стругального валу
636 ₴
- В наличии
- Код: 2035361
+380 (67) 704-10-05
заказ товаров viber. whatsapp
- +380 (66) 704-10-05
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Підшипник UCF-210 для стругального валу
Підшипник для стругального валу UCF-210 складається зі встановлюваного корпусного підшипника типу UC та квадратного фланцевого корпусу типу F. Закріплення підшипника на валу здійснюється за допомогою стопорних гвинтів. Конструкція передбачає сферичну зовнішню обойму підшипника та корпус із відповідним сферичним посадковим місцем, що забезпечує можливість руху підшипника у корпусі. Це дозволяє компенсувати перекіс валу, спричинений неспіввісністю під час монтажу чи експлуатації. Корпус оснащений штуцером для подачі мастила, тоді як сам підшипник має мастильну канавку, отвори для змащування та спеціальні захисні ущільнення.
Характеристики
| Зовнішній Ø: | 143 мм |
|---|---|
| Довжина корпусу (a): | 143 мм |
| Довжина внутрішнього кільця (ширина підшипника) (B1): | 51.6 мм |
| Внутрішній Ø: | 50 мм |
| Висота корпуса (W): | 38 мм |
| Ширина корпуса (b): | 143 мм |
| Статичне навантаження: | 20,23 Кн |
| Динамічне навантаження: | 32,395 Кн |
| Болт: | М14 |
| Маса: | 2.63 кг |
| Основные | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
- Цена: 636 ₴

