
Підшипник UCF-207 для стругального валу
356 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 450 ₴
- В наличии
- Код: 2019763
+380 (67) 704-10-05
заказ товаров viber. whatsapp
- +380 (66) 704-10-05
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Підшипник UCF-207 для стругального валу
Підшипник для стругального валу UCF-207 складається зі встановлюваного корпусного підшипника типу UC та квадратного фланцевого корпусу типу F. Закріплення підшипника на валу здійснюється за допомогою стопорних гвинтів. Конструкція передбачає сферичну зовнішню обойму підшипника та корпус із відповідним сферичним посадковим місцем, що забезпечує можливість руху підшипника у корпусі. Це дозволяє компенсувати перекіс валу, спричинений неспіввісністю під час монтажу чи експлуатації. Корпус оснащений штуцером для подачі мастила, тоді як сам підшипник має мастильну канавку, отвори для змащування та спеціальні захисні ущільнення.
Характеристики
| Зовнішній Ø: | 72 мм |
|---|---|
| Довжина корпусу (a): | 117 мм |
| Довжина внутрішнього кільця (ширина підшипника) (B1): | 42.9 мм |
| Внутрішній Ø: | 35 мм |
| Висота корпуса (W): | 34 мм |
| Ширина корпуса (b): | 117 мм |
| Статичне навантаження: | 14,63 Кн |
| Динамічне навантаження: | 24,415 Кн |
| Болт: | М12 |
| Маса: | 1.46 кг |
| Основные | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
- Цена: 356 ₴

